Toyota Toruń Bednarscy Toyota Wyprzedaz 2013

Promocje

Wiosenna oferta serwisowa

Wiosenna oferta serwisowa Toyoty Serwis Toyoty uformował najlepszą ofertę wiosenną.

KLOCKI HAMULCOWE do 33% taniej
Przed nami wiosenne podróże - zanim ruszymy w drogę, zadbajmy o wizytę w serwisie celem skontrolowania stanu tarcz, klocków hamulcowych, przewodów oraz poziomu płynu hamulcowego. Jeśli zaistnieje konieczność wymiany klocków, sugerujemy skorzystanie z naszej najnowszej propozycji.

PIÓRA WYCIERACZEK do 20% taniej
Nienaganna praca wycieraczek ma kluczowe znaczenie dla naszego bezpieczeństwa. Od jakości tego niepozornego elementu może zależeć życie i zdrowie kierowcy i pasażerów. Zadbaj o ich idealne działanie.

OLEJ SILNIKOWY do 20% taniej
Olej przeznaczony jest do silników benzynowych i Diesla (z wyjątkiem aut wyposażonych w filtr cząstek stałych – DPF). Jest nowoczesnym produktem o własnościach obniżających zużycie paliwa.

Korzyści dla użytkownika:

 • Ograniczenie emisji spalin, zużycia oleju oraz paliwa.
 • Ochrona przed korozją i zużyciem w trudnych warunkach (wysoka temperatura, warunki pracy przerywanej podczas jazdy w cyklu miejskim).
 • Ochrona przed tarciem i naprężeniami temperaturowymi. Zwiększona odporność na działanie szkodliwych produktów zużycia i przeciwdziałanie tworzeniu się złogów i osadów.
 • Zachowanie płynnej postaci podczas rozruchu przy niskich temperaturach przyczynia się do zmniejszenia zużycia silnika.

SONDA LAMBDA
Sonda lambda to niewielki czujnik zlokalizowany w układzie wydechowym służący do pomiaru ilości tlenu w spalinach w celu właściwego sterowania składem mieszanki paliwa i powietrza. Z czasem wskazania sondy lambda mogą ulec zniekształceniu, w wyniku czego może nastąpić obniżenie mocy silnika oraz zwiększenie zużycia paliwa.

W aucie o wyższym przebiegu należy skontrolować pracę sondy, gdyż jej nieprawidłowe działanie może skutkować koniecznością drogiej naprawy (np. uszkodzonego katalizatora). Jeśli wystąpi konieczność wymiany sondy, sugerujemy zastosowanie części oryginalnej – idealnie dopasowanej do naszego pojazdu.

FILTR KLIMATYZACJI już od 66 zł
Oddychaj swobodnie. Filtry klimatyzacji Toyoty:

 • Są wręcz niezbędne dla tych, którzy często podróżują w mieście i poza miastem
 • Zatrzymują na zewnątrz kurz, pyłki roślin i opary spalin
 • Stanowią doskonałą ochronę dla alergików i astmatyków
 • Należy je wymieniać co 15 000 km

Sprawdź Kalkulację


Wyprzedaż rocznika 2013 Wyprzedaż rocznika 2013

Wyprzedaż rocznika


Włodzimierz Zientarski, znany dziennikarz motoryzacyjny, przeanalizował oferty wyprzedażowe wielu marek. Jak sam powiedział:

- Dla tej firmy był to rok przełomowy. 7 premier, 6 modeli z napędem hybrydowym, nowy design - Toyota jest poza konkurencją. Polecam ją nawet swojej żonie.

Na zakończenie Wielkiego Roku Innowacji Toyoty ruszamy więc z równiez wielką wyprzedażą modeli z rocznika 2013. Już teraz możesz zyskać nawet do 48.000 zł. Zadzwoń, przyjdź i poznaj szczegóły wielkiej akcji wyprzedażowej Toyoty.

Wybierz swój ulubiony model - sprawdź ofertę WYPRZEDAŻOWĄ TOYOTY Z ROCZNIKA 2013


Wyprzedaż samochodów testowych

Kto szuka jeszcze większych oszczędności może skorzystać z oferty naszego komisu dealerskiego Pewne Auto.

Oferujemy auta testowe z dodatkowym rabatem i wyposażeniem w cenie samochodu. Niewielkie przebiegi dają Państwu gwarancję idealnego stanu technicznego i poczucie świeżości i nowości. Warto skorzystać z naszej oferty, zdarza się to tylko raz na pół roku. 

SPRAWDŹ NASZĄ AKTUALNĄ OFERTĘ !!!

Wyprzedaż samochodów demo toyota

Kupując jedno z wybranych aut demonstracyjnych, możesz liczyć na:

 • Promocyjny Kredyt z oprocentowaniem już od 3,99%
 • fabryczną gwarancję producenta z możliwością jej przedłużenia o kolejne 2 lata
 • dodatkowe akcesoria: nawigacja, alarm, dywaniki i inne

 Kup Toyotę Yaris OFERTY Specjalne!!

Teraz kupując samochód używany w naszym salonie możesz skorzystać z atrakcyjnych wartunków finansowania oraz dodatkowych korzyści !

W naszej ofercie posiadamy modele Toyota i innych marek w atrakcyjnych wersjach wyposażenia. Sprawdź promocje i skorzystaj z kredytu 50/50 oraz przedłużonej gwarancji !

Zapytaj o szczegóły, liczba modeli ograniczona.

Salon Toyoty Toruń: Wojciech Krohn, e-mail:wojciech.krohn@toyota.torun.pl, tel. (56) 639 88 00
Salon Pewne Auto: Przemysław Krzyżański, e-mail: przemyslaw.krzyzanski@toyota.torun.pl, tel. (56) 678 34 34


Serwis Dobrych Cen

Czy wiesz, że ceny popularnych usług serwisowych dla aut marki Toyota "po gwarancji" są niższe średnio o 20% od cen standardowych?

Głównym atutem są atrakcyjne ceny, niewiele wyższe niż oferta nieautoryzowanej konkurencji. Po upływie okresu gwarancji właściciele samochodów niejednokrotnie zaczynają korzystać z usług nieautoryzowanych warsztatów, w ich przekonaniu tańszych. Niesłusznie. Serwis Dobrych Cen to oferta Autoryzowanych Dilerów Toyoty przygotowana specjalnie dla użytkowników aut po gwarancji.

Sprawdź nasze ceny - odwiedź kalkulator usług serwisowych


Sprawdź inne promocje

Zadzwoń lub wyślij e-maila i zapytaj nas o inne, aktualne promocje na nowe modele Toyoty, ubezpieczenia czy dodatkowe akcesoria do Twojego samochodu.

Czekamy na Państwa

 • od poniedziałku do piątku: 8.00 - 18.00
 • w sobotę: 8.00 - 15.00
 • tel. (056) 639-88-00
 • e-mail:info@toyota.torun.pl
Salon Toyoty w Toruniu BEDNARSCY sp.j., TORUŃ, ul. M.Skłodowskiej-Curie 1-3, tel. (56) 639 88 00, e-mail: info@toyota.torun.pl Toyota Bednarscy Rzetelna Firma Polub nas na facebooku
Projekt i wykonanie: FDP Media